REKLAMEDYA NE YAPAR?

Reklamedya bir creative ajanstır. Markanızın ihtiyaç duyduğu bütün tasarım elementlerine yönelik hizmet veren, işletmenizi ve ürünlerinizi A’dan Z’ye destekleyen, “360 derece ajans” anlayışını benimsemiş bir işletmedir. Sektöründe öncü, kadrosu alanında uzman ve yıllardır lider firmalara hizmet vermiş, her işinde hep daha iyiyi hedeflemiş, bütün işlerinde başarıyı ve kaliteyi aramış bir ajanstır. Bütünleşik hizmet yaklaşımı gereği grafik/tasarım ajansı ve profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerini tek çatı altında, bir arada sunar.

İLKELERİMİZ

Her müşteri kıymetlidir. Bütün işlerimizde güzelliği, estetiği, kaliteyi, özgün olanı arıyoruz. Her zaman elimizden gelenin en iyisi, zamanında yapmak gayesindeyiz.

UZMAN KADRO

Ajansımızda sektör bazında uzmanlaşmış bir kadro ile hizmet veriyoruz. Her sektörden firmamız; o sektörün ihtiyaçlarında tecrübe kazanmış, uzun yıllar sektörleri yakından takip etmiş, sektör dinamiklerine hakim tasarımcılarımıza yönlendirilir ve bu sayede en doğru sonuca ulaşılır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bütün tasarım süreçleri boyunca, verdiğimiz her hizmette müşterilerimiz özenle dinleriz. İsteklerini, ihtiyaçlarını, beklentilerini göz önünde bulundur ve süreç boyunca iletişim halinde kalırız. Bu sayede nihai ürün müşterimiz için gerekli olan bütün koşulları sağlıyordur.

DEVAMLILIK

Tanıtım ürünlerinde ve tasarımlarda devamlılık esastır. Yıllardır birlikte çalıştığımız kıymetli müşterilerimiz bunun değerini bilirler. Yaptığımız işleri özenle saklar, size yıllar içinde verdiğimiz her hizmetin tutarlı, sürekli, kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaran nitelikte olmasını sağlarız.

REFERANSLARIMIZ